Ik ben blond, groen/blauw/grijze ogen (wisselt met mijn stemming), lekker slank, vrolijk, vlot, lekker stout, beetje brutaal maar ook met een terughoudende kant en regelmatig g..... Lijkt me gezellig om met je te kletsen en sex ervaringen uit te wisselen. Ik ben een getrouwde vrouw dus voor mij is discretie erg belangrijk. Gelukkig kan niemand mij alleen aan mijn borsten herkennen.. Ik ben op zoek naar een man met een knap uiterlijk en met gevoel voor humor, iemand die dus discreet is en hygienisch, bij voorkeur net als ik blonde haren heeft en blauwe ogen maar dat is absoluut geen vereiste. Ik ben gek op mooie billen. Getrouwde mannen of mannen in een relatie ben ik ook in geinteresseerd. Stuur maar een bericht, ben heel flexibel in Belgie (en Limburg/Brabant)
Ook deze amateurs uit Beveren zijn nog op zoek naar sex
Louiseslet, 46 jaar ·
♥ Black haar ♥ Ogen: Brown ♥ M postuur
In het dagelijks leven een dominante persoonlijkheid en verantwoordelijke baan, daarom in prive sferen juist op zoek naar iemand die de macht neemt (ik ben wel ondeugend en ongehoorzaam) en mij hardhandig aanpakt. Ik val eerder op jongere mannen dan op oudere. Een levensgenieter pur sang, lekker eten
Watjenietziet, 54 jaar ·
♥ Discretie: x ♥ Black haar ♥ Ogen: X ♥ L postuur
Ik ben een vrouw die van de spannende spelletjes houd.. van speeltjes tot strakke sexy pakjes niks kan me spannend genoeg zijn.. geen verhalen maar gewoon doen hihi! Zijn er hier mannen die daar voor openstaan? Xx
Kaarsvetje, 42 jaar ·
♥ Discretie: soms ♥ Red haar ♥ L postuur
Ik heb laatst me directeur nog een heerlijke pijpbeurt gegeven. Nu is het zo dat hij niet van SM houd. Hopelijk ben jij de man die mij wel een paar tikjes durft te geven. Ook spelen met kaarsen vindt ik heerlijk. Hopelijk vind jij ook andere dingen spannend, ben wel in om heerlijk met elkaar te kunnen experimenteren.
Sandraad, 41 jaar ·
♥ Discretie: soms ♥ M postuur
Soms hoef je niet altijd maar de brave politieagente te zijn toch? Ik kan best open en snel zijn, maar jij zoekt toch zelf net als mij een heerlijk genot? Wat voor lekkere dingen ik in bed kan, kom je toch achter als we afspreken? Hou van wel van mannen die ook de macht wel willen overnemen van een heerlijke agente.
Nog veel meer BDSM partners die op zoek zijn naar kinky afspraakjes
Lievefennexx, 26 jaar ·
Hey hey!! Ooit een militaire meid op een dating site gevonden?? Nee? Hmm dan heb je er nu wel een gevonden! Ik ben op zoek naar
Irisst, 26 jaar ·
J’aime les relations vraies. Je suis quelqu’un de simple, sensible, naturel et spontané
Trickky, 51 jaar ·
Eerst zou ik wel willen weten hoe en wat jij op deze site komt doen. Ten tweede, waarom toon jij interesse in mijn profiel? :)
Diana46, 48 jaar ·
Diana houdt van lekkere seks Chat je even met me?
XXAnnaelleXx, 23 jaar ·
Mystérieuse :D
DuoLadys25, 27 jaar ·
Wij zijn een stelletje en zijn alle twee Bi maar we willen nu wel weer eens een man de bij hebben niet alleen voor seks.
MartheXX, 31 jaar ·
Ik denk niet dat ik hoef te vertellen wat mijn naam is, want dat is duidelijk te zien in mijn profielnaam. Naar wat ik zoek, moet
Mysteryy, 42 jaar ·
Mystère, mystère... Même moi je ne sais pas qui je suis !!!