Dus ik heb nu 2 een soort van serieuze relaties achter de rug en heb een leuke tijd gehad, maar bij allebei werd de seks op het laatst zo saai. Volgens mij hoeft dat helemaal niet, maar wie ben ik. Weet je doe mij dan maar minder seks, maar in ieder geval wel supergeile seks. Als ik hier af en toe afspraakjes kan maken en dat kan krijgen ben ik veel happier:-)
Ook deze amateurs uit Zaandam zijn nog op zoek naar sex
2mstrs1slaaf, 48 jaar ·
♥ Discretie: soms ♥ Black haar ♥ Ogen: Brown ♥ M postuur
Wij zijn 2 meesteressen die samen jou slaaf of slavin opdrachten zullen geven. Jij werkt mee aan alles wat wij je opdragen, zo niet dan nemen wij maatregelen. Wat die maatregelen zijn zul je wel merken. Durf je het nog aan met ons?
Rolspelmij, 50 jaar ·
♥ Discretie: soms ♥ Blonde haar ♥ Ogen: X ♥ M postuur
Hooi ik ben Madelijn.. Ik heb een misschien iets vreemde voorkeur tot seks.. Mijn ex man kon dit niet hendelen en verliet mij helaas.. Ik ben op zoek naar een man die ook van rollenspellen houd! Ik heb een hele kast voor met kostuums liggen en tevens heb ik veel liefde in mij hihi.. Behalve in bed.. Xxx
Simone37, 40 jaar ·
♥ Discretie: ja ♥ Blonde haar ♥ M postuur
Ik ben een geile vrouw die vooral de controle uit handen wil geven. Respect en luisteren staan bij mij hoog in het vaandel. Misschien ben jij wel een leuke man die mij wat nieuwe kunstjes wil bijleren? Zie ik zo een berichtje van je?
Bondielove, 67 jaar ·
♥ Discretie: nee ♥ White haar ♥ Ogen: Blue ♥ X postuur
Ik hou ervan om flink aangepakt te worden door echte mannen! Niets gaat mij te ver en ik kan erg veel hebben.. Ik daag jouw uit om mijn grenzen te bereiken..
Nog veel meer BDSM partners die op zoek zijn naar kinky afspraakjes
DominanteSam, 38 jaar ·
Hallo onderdanige mannen, ik ben een Dominante vrouw, en ben dus op zoek naar mannen die wel mijn slaaf wil zijn. Wat verwacht