Jonge Mrs zoekt een slaafje. Ik ben streng, maar rechtvaardig. Indien je geschikt blijkt te zijn, is een contract niet uitgesloten. Ik eis wel alleenrecht en uiterste paraatheid. Als ik roep, moet jij het gevoel hebben dat je niet anders kan, dan meteen aantreden.
Ook deze amateurs uit Amsterdam zijn nog op zoek naar sex
Slavivienne, 44 jaar ·
♥ Discretie: soms ♥ Brown haar ♥ Ogen: Green ♥ M postuur
Ik ben een onderdanige dame en zoek een jongere vent die mij eens spannend kan commanderen in de slaapkamer. your wish is my command zoals ze dat altijd zeggen. Lijkt het je wat om alles met een oudere dame te mogen doen wat je wilt? Dan is dit je kans.
Vlammetjevast, 41 jaar ·
♥ Discretie: ja ♥ Black haar ♥ Ogen: Brown ♥ L postuur
Ben Emily en kom uit Coevorden. Ben al een tijdje alleen en wil nu toch wel eens weer een man meemaken die met mij wil gaan genieten van alles. Ben jij die leuke man die wel met mij met halsbanden en kaarsvet wil spelen. Hou wel van heerlijke warmte. Hopelijk weet jij die warmte verder omhoog te brengen door
CrazyLana, 46 jaar ·
♥ Blonde haar ♥ Ogen: Gray ♥ L postuur
Ik heb onderdanige gevoelens, maar heb daar verder nooit veel mee gedaan. Ik heb weleens een Mrs bezocht en zij liet mij kennismaken met spanking, caging en whipping. Alles ging goed, alleen met whipping heb ik nog moeite. Ik zou me graag verder willen ontwikkelen.
Willingly, 42 jaar ·
♥ Discretie: x ♥ Black haar ♥ Ogen: X ♥ M postuur
Ik hou meer van het Kinky leven en geniet met volle teugen hiervan.. Zou ik jouw meesteres mogen worden als je durft?
Nog veel meer BDSM partners die op zoek zijn naar kinky afspraakjes
Kommaaropxx, 45 jaar ·
Ik ben op zoek naar een lieve leuke en betrouwbare man! Je krijgt er een liefdevolle zorgzame vrouw voor terug als in ruil voor