Ik ben Elvira en ik kom uit Bosnie. Ik ben nu 3 jaar in Nederland en werk in een koekjes fabriek in Rotterdam. Nederlands vond ik moeilijk om te leren, maar nu gaat het helemaal goed. Ik had een leuke Nederlandse vriend maar seksueel klikte het niet en ik vond hem erg gierig ook. Ik wil best wel veel seks en hij vond het een keer per week genoeg. Ik ben temperamentvol en hou van humor.
Ook deze amateurs uit Rotterdam zijn nog op zoek naar sex
LieveHailey, 32 jaar ·
♥ Discretie: ja ♥ Brown haar ♥ Ogen: Blue ♥ M postuur
Lieve zorgzame mama met onderdanige gevoelens wilt in haar vrije tijd lekkere spelletjes spelen. Pijn is fijn, maar niet te extreem.
MicheIIeSM, 32 jaar ·
♥ Discretie: soms ♥ Black haar ♥ Ogen: Brown ♥ M postuur
Ik hou van SM hoe harder hoe beter, en dit wil ik graag met jou gaan delen. Heb je nog spannende fantasieën op dit gebied die je ook met mij zou willen delen? Daar sta ik altijd voor open.
Lerenlinda, 29 jaar ·
♥ Discretie: ja ♥ M postuur
Lekker geil en nat, dat zijn de enige twee dingen die er nu toe doen. Hopelijk weet jij wel hoe je een leren rokje uit moet krijgen? Ik hoop dat jij een gozer bent die tot de max met mij wilt gaan. Die max geven we gewoon bij elkaar aan toch? Ik zou het geil vinden een man te treffen die over mij heen wil gaan plassen.
NewHardGirI, 29 jaar ·
♥ Discretie: soms ♥ Dark blonde haar ♥ Ogen: Blue ♥ M postuur
Ik wil eens wat anders proberen en ben nog nieuw op dit gebied. Het normale boeit mij al lange tijd niet meer en ik wil het eens op een ruigere manier doen. Misschien kun jij mij de ervaring geven op dit gebied?
Nog veel meer BDSM partners die op zoek zijn naar kinky afspraakjes
Twixiwt, 29 jaar ·
Mijn vriendin vertelde me dat ik hier maar eens moest gaan kijken, omdat er hier erg leuke mannen te vinden zijn. Ze heeft hier
Manu32, 35 jaar ·
Al een tijdje single en ben het eigenlijk wel een beetje beu hoor. Ik wil op stap, met een leuke vent. Ben jij die leuke kerel